Kamień elewacyjny

Ogród, schody lub posadzki? Rozwiązaniem jest chyba już tradycyjnie kamień elewacyjny, solidny i wytrzymały. Możliwe są jak najbardziej różnorodne kompozycje stosowane w ramach elewacji budynku, czyli na zewnątrz, ale i jak najbardziej w środku pomieszczeń, gdzie odnajduje się doskonale przy odrobinie fantazji i polotu.

Kilkadziesiąt lat jest pewnym minimum jeśli idzie o wytrzymałość i użytkowanie elewacji kamiennej. Funkcje kompleksowo jest w stanie wypełnić kamień dobrany odpowiednio, czyli o takich wymiarach, które właściwie oddadzą piękno i wytrzymałość, swoisty balans długości, grubości i szerokości.

Ok. 2 cm stanowi pewien rodzaj klucza jeśli chodzi o grubość kamienia elewacyjnego. Klucza zatem, ponieważ najlepiej utrzymuje się w takich parametrach przyklejony do izolacji termicznej, jest jednocześnie efektywny i efektowny, by nie powiedzieć, że po prostu optymalny.

Rodzaje kamienia elewacyjnego

Kamień regularny
Któż nie marzył o piaskowcu, z naciskiem na marzył. Nauka i technika przychodzi jednak z biegiem lat w sukurs marzeniom, i tak imitacje naturalnego piaskowca zaczęły nie tylko udawać, ale i żyć, tak jakby były piaskowcem we własnej osobie. Siedem różnorodnych kształtów, opracowanych komputerowo? Tak, to możliwe. Na dodatek równe płaszczyzny, bez konieczności dodatkowej ingerencji w wymiar.

Kamień nieregularny
Łamany, niesortowany kamień ma dziś konkurencje. Struktura i forma ta sama? Tak, jakby..Czy to kwadrat, czy prostokąt, kamień nieregularny, który odpowiada powiedzeniu „uczeń przerósł mistrza”.

Kamień polny
Kamień polny świetnie odzwierciedla naturalną bryłę skalną. Zakres grubości wyróżnia go, ale nie tylko on, bowiem jest jeszcze długość i kształt elementów, po prostu dobry.

Kamień narożny
Jeśli idzie o okna i drzwi, a zwłaszcza ich oprawianie, kamień narożny przychodzi nam z pomocą – produkt znany z okładania ogrodzeń, czy też składania rogów budowli. Teraz celujący w dziedzinie okien, drzwi i wielu innych.

Dlaczego warto kupić nasz kamień elewacyjny?

Wszechstronność zastosowania
Są głosy jakoby budowę zaczyna się od ogrodzenia, zdecydujmy więc teraz – tak, nasz kamień do tego nadaje się przede wszystkim, tak samo jako element dekoracyjny budynku.

Ponadczasowość wyglądu
Szyk i klasa budynku mogą zostać z sukcesami podkreślone dzięki kamieniowi elewacyjnemu właśnie, nie inaczej. Jeśli w ogrodzie przylegającym do budynku są kamienia, nasz kamień świetnie wpasuje do siebie budynek i ogród, lub na odwrót. Nie ważne. Istotny jest efekt, i temu wychodzi naprzeciw nasz kamień elewacyjny.

Gwarant nieporównywalnej jakości
Bardzo ważnym parametrem decydującym o trwałości całej elewacji jest jakość kamienia. Wahania jego grubości moga przynieść różne rezultaty, my natomiast stawiamy na efekt – ma być dobry.

Nasza oferta

Psiadamy niezłe zasoby, wśród których znajdą Państwo również serycyt, lecz generalnie kamienie naturalne w kształcie nieregularnych brył,do dekoracji ogrodu? Nie tylko, jak większość tego co dobre. W celu uzyskania kompletnych informacji na temat naszej oferty gorąco zachęcamy do szczegółowego kontaktu. Chcielibyśmy zaoferować Państwu najlepsze w swoim rodzaju kamienie. Nie zabrakło u nas także kostki granitowej w kolorze szarym, na przykład o wymiarach 6×4 8×10, opornik granitowy 40x20x10cm z łupaną krawędzią, a także palisadę ogrodową. Szaro-rdzawy gnejs płaski w formie nieregularnych płytek? A może doskonały do budowy grilla? murów oporowych? kaskad, ścieżek, ogrodzeń, a nawet oczek wodnych? W trosce o Państwa stuprocentową satysfakcję, posiadamy w ofercie także sprzedaż szaro-rdzawego gnejsu.